Ránctalanító szérumos ampullák - 10% 4D hialuronsav

Gerovital Perfect Look/300

Új termék

- 4D hialuronsav (por és liposzómás hialuronsav)
- Feszeség, ránctalanítás, világos bőr
-Természetes rozsaszín tónus
- Minden bőrtípusra

Bővebb leírás

9 999 Ft‎ Adóval

Adatlap

Család Gerovital H3 Evolution Perfect Look
Kiszerelés 10 ampulla x 2 ml

Egyéb infó

A szérum 4 különböző molekulasúlyú, a nagytól egészen a nagyon kicsiig, biokompatibilis hialuronsavat tartalmaz.

Hialuronsav minden típusa más-más mértekben szívódik fel a bőrben, és többfelé hatást biztosít: intenzív és hosszan tartó hidratálás, bőrjavító, ránctalanító és bőrfeszesítő hatás.

A nagyon alacsony molekulasúlyú, teljesen acetilezett hialuronsav hozzáadásával a szérum felszívódik a bőr mélyebb rétegeibe, újra tömörítve azt, igy „tűmentes ráncfeltöltő” hatás biztosit.

A vad csipkebogyó olaj nagymértékben hozzájárul tápanyagok felszívódásához.

Alkalmazás: Alkalmazza naponta az arcra, nyakra és dekoltázsra, amíg teljesen felszívódik.

Bizonyosodjon meg arról, hogy a szérum az ampulla alsó felében található. A kezek védelme érdekében a törés előtt csavarja be az ampullát egy papírszalvétába, és egy enyhe nyomást alkalmazva törje le az ampulla nyakát a jelölt vonalnál.

Ne érjen hozzá a törési felülethez!

Megvághatja a kezét!

Öntse az ampulla tartalmát a tenyerébe és finoman masszírozza be az alaposan letisztított arcbőrbe! Egy alkalmazáshoz használja fel az ampulla teljes tartalmát!

Szembe ne kerüljön! 

Csak külsőleg alkalmazandó!

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Vélemények

No customer reviews for the moment.

Írd meg véleményed

Ránctalanító szérumos ampullák - 10% 4D hialuronsav

Ránctalanító szérumos ampullák - 10% 4D hialuronsav

- 4D hialuronsav (por és liposzómás hialuronsav)
- Feszeség, ránctalanítás, világos bőr
-Természetes rozsaszín tónus
- Minden bőrtípusra

27 other products in the same category: